KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095185
nr 1309 5185
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Blandteknik, Heliga Birgitta Linköpings Domkyrka. Monogramsignerad. Motivet: 47x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:19:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg